Patrul Rinpocze – „Pożytki płynące z wyzwolenia” oraz „Postępowanie za duchowym przyjacielem”.

Patrul Rinpocze zdecydował kontynuować rozpoczęte dwa lata temu nauki na temat „Słów Mistrza Samantabhadry” i pragnie udzielić dalszych nauk, aby zakończyć tzw. zewnętrzne praktyki wstępne.

W dniach od 11 do 24 września Patrul Rinpocze udzieli nauk obejmujacych V i VI rozdział „Słów Mistrza Samantabhadry”, czyli „Pożytki płynące z wyzwolenia” oraz „Jak podążać za duchowym przyjacielem”.

Ten kurs, tak jak i poprzednie, jest częścią szedry, jednakże wyjątkowo w tym roku jest dostępny dla wszystkich chętnych. Z uwagi na wyjątkowe okoliczności, czyli trwającą wciąż pandemię koronawirusa, kursy odbywają sie w całości online – poprzez transmisję na żywo na kanale YouTube. Dostęp (w j. angielskim oraz do polskiego tłumaczenia) można uzyskać na stronie:

http://zpi.patrulrinpoche.net/Shedra-2020-C1

Nauki wraz z tłumaczeniem na język polski: należy wybrać tłumaczenie w języku polskim oraz dostosować głośność transmisji w języku angielskim (w oknie YouTube). Zazwyczaj pojawia się kilkusekundowe opóźnienie.

Harmonogram nauk: codziennie w godzinach 9.00 – 10.00, 10.15 – 11.15 oraz 11.30 – 12.30.

Zaczęcamy do dokonania rejestracji, co pozwoli nam na informowanie Was na bieżąco o wszelkich zmianach (link jest podany poniżej).

Organizatorzy nie zapewniają tekstu.

Istnieje możliwość zadawania pytań; jesli pytanie jest sformułowane w j. angielskim prosimy o jego wysłanie na adres info@zpi.patrulrinpoche.net; można też zadać je bezpośrednio na kanale streamingowym, zaopatrzone w hasztag #AskRinpoche.

Można także wysłać pytanie po polsku na adres sangapatrularinpocze@gmail.com – zostanie ono przetłumaczone i odczytane w czasie przeznaczonym na zadawanie pytań.

Nagrania archiwalne tj. z poprzedniego kursu oraz z kursu bieżącego (z każdego dnia) można znależć tutaj:

wideo: YouTube

audio: PatrulRinpoche-pl | Showreel | Mixlr