Nauki Patrula Rinpocze: Słowa Mistrza Samantabhadry online: 27 luty – 08 marca 2021

Patrul Rinpocze udzieli komentarza do tekstu”Słowa Mistrza Samantabhadry”, część druga, rozdział I: „Przyjęcie schronienia, kamień węgielny wszystkich ścieżek.”

Nauki będą udzielane od 27 lutego 2021r. do 8 marca 2021r., codziennie w godzinach od 9.30 do 12.30

Uczestnicy powinni zapewnić sobie tekst we własnym zakresie; organizatorzy nie są w stanie w tym pomóc. Rinpocze będzie w trakcie wykładów cytował kolejne zdania tekstu w języku angielskim (podobnie polski tłumacz – w j. polskim).

Wszelkie informacje na temat harmonogramu i szczegółów wykładu będą publikowane na tej stronie.

Nauki będą transmitowane, tak jak poprzednio, za pomocą kanału YouTube; streaming z tłumaczeniem na język polski będzie dostępny tutaj –https://www.youtube.com/channel/UC5nKbukHXlg5la5hJ-JxbBA , można będzie tam znaleźć także archiwizowane na bieżąco nagrania z tego kursu jak i zapisane pliki z poprzednich rozdziałów. Transmisja tylko w języku angielskim na https://tinyurl.com/1izbdbnp.
Samo audio w języku polskim na https://mixlr.com/patrulrinpoche-pl.

Pomimo tego że kurs jest bezpłatny, namawiamy wszystkich, aby się zarejestrowali, aby być na bieżąco informowanym o ewentualnych zmianach w rozkładzie zajęć i otrzymywać na bieżąco materiały do studiowania.

Zapraszamy do zarejestrowania się tutaj – https://tinyurl.com/2rmmow3gPytania: w czasie seminarium będzie istniała możliwość zadawania pytań, prosimy o formułowanie ich w sposób jasny oraz zwięzły.

Pytania mogą być zadawane w języku angielskim, wówczas prosimy o ich przesłanie na adres: info@zpi.patrulrinpoche.net, lub po polsku, adres: sangapatrularinpocze@gmail.comPytania w języku angielskim można zadawać także za pośrednictwem czatu na żywo na głównym kanale streamingowym. Prosimy, aby były zaopatrzone w tag #AskRinpoche, co pomoże nam w ich identyfikacji.

Zaspraszamy Serdecznie